Płyny do szyb, luster, okien

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Płyny do szyb, luster, okien

Mycie okien wcale nie musi być uciążliwe i czasochłonne. Wiele zależy od produktu, jakiego używasz. W naszym sklepie znajdziesz wydajne i sprawdzone płyny do szyb, luster, okien, które uprzyjemnią i usprawnią czynność mycia powierzchni szklanych. Posiadamy szeroki wybór preparatów czyszczących, które różnią się pojemnością, zapachem, jak i właściwościami. Tak szeroki wybór pozwala na dogodny wybór, który spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Płyny do szyb, luster, okien – jakie wybrać?

W ofercie posiadamy płyny do szyb i okien na bazie octu owocowego, alkoholu oraz dodatku cytryny. Dzięki temu szybko usuwają zabrudzenia i zapobiegają powstawaniu nieestetycznych smug. Precyzyjnie skomponowane składniki przeciwdziałają również zaparowywaniu, co często zdarza się na powierzchniach szklanych. Jeśli zatem szukasz sprawdzonych środków, które ułatwią czyszczenie okien, sprawdź naszą ofertę. Dzięki naszym produktom okna będą czyste i lśniące. Nie pozostawiają zacieków ani tłustych plam. Sprawdzają się do mycia różnych powierzchni szklanych: szyb, luster, szklanych elementów, jak i lad chłodniczych. Z tego powodu mogą być używane przez klientów indywidualnych, jak i firmy sprzątające lub usługowe. Większość produktów znajduje się w praktycznych butelkach ze spryskiwaczem, które ułatwiają sprzątanie i użytkowanie preparatu. Wystarczy rozpylić płyn i dokładnie przetrzeć szklaną powierzchnię do sucha.

Niektóre preparaty posiadają specjalny składnik, gwarantujący technologię ochronną anti- solling, która tworzy powłokę zabezpieczającą przed osadzaniem się różnych zanieczyszczeń i brudu. Dzięki temu okna, szyby i inne powierzchnie szklane dłużej pozostają czyste. Wszystkie dostępne w ofercie produkty są wydajne, przez co ich użytkowanie trwa dłużej. Zapewniają doskonałą skuteczność i potwierdzoną jakość. Dodatkowo posiadają przyjemny zapach, który wydziela się podczas spryskiwania powierzchni szklanych i jeszcze chwilę pozostaje w pomieszczeniu. W ten sposób produkt łączy wiele funkcji, przyczyniając się do lśniących i czystych szyb.

Przewiń do góry