Chemia gospodarcza czyszcząca

Wyświetlanie 1–12 z 63 wyników

Chemia gospodarcza czyszcząca

Każde pomieszczenie w domu wymaga dokładnego czyszczenia. Ze względu na znajdujące się tam wyposażenie i różne jego przeznaczenie, do czyszczenia potrzebne są środki o innych właściwościach. W kuchni czy łazience znajdują zastosowanie różne preparaty czyszczące, należące do wspólnej kategorii, jaką jest chemia gospodarcza. Utrzymanie właściwego poziomu higieny to podstawa w każdym domu, ale też instytucjach publicznych, miejscach pracy czy lokalach gastronomicznych. Aby poradzić sobie z różnego typu zabrudzeniami konieczne są zatem wysokiej jakości produkty, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Mamy również preparaty pielęgnujące i odświeżające, by uzupełnić ofertę produktów do czyszczenia i pielęgnacji.

Chemia gospodarcza czyszcząca – co wybrać?

Produkty chemii gospodarczej czyszczącej najłatwiej podzielić ze względu na pomieszczenia, których dotyczą. Pierwszą grupę stanowią zatem środki przeznaczone do utrzymania czystości w łazience. Oprócz standardowych właściwości usuwających brud, ważną ich cechą są właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, ponieważ drobnoustroje często rozwijają się w łazienkach ze względu na sprzyjające warunki (wilgotność i temperaturę). Drugą grupą produktów są artykuły przeznaczone do stosowania w kuchni, które pozwalają utrzymać w czystości blaty kuchenne, szafki, a także posadzki oraz sprzęty AGD. W obu przypadkach duże znaczenie ma szybkość i dokładność działania preparatów.

Jakie artykuły należą do chemii gospodarczej? W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór kostek toaletowych, zapachowych odświeżaczy powietrza, płynów do WC. W ofercie posiadamy również preparaty zwalczające kamień, płyny do mycia okien i podłóg, proszki i płyny do prania, płyny do płukania, preparaty do czyszczenia mebli, wybielacze, mydła, mleczka do czyszczenia, chusteczki myjące i wiele innych. Tak ogromny wybór sprawia, że każdy klient może wybrać produkt spełniający jego oczekiwania i potrzeby. Jednocześnie gwarantujący doskonałą jakość i skuteczność, co jest niezwykle ważne przy pracach porządkowych

 

Przewiń do góry