Mydła antybakteryjne w płynie

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Mydła antybakteryjne w płynie

Dokładne i częste mycie rąk to podstawa higieny. Ich regularne oczyszczanie pozwala usuwać zabrudzenia, ale też niebezpieczne wirusy i bakterie, które gromadzą się na ich powierzchni. Najskuteczniejszą ochroną przed zanieczyszczeniami i drobnoustrojami są mydła antybakteryjne w płynie. Ich dodatkową zaletą jest konsystencja, ponieważ łatwiej się rozprowadzają, a zamknięte w dozowniku są bardziej higieniczne niż ich tradycyjne odpowiedniki w kostkach. Dozownik powoduje, że wolniej wysychają oraz nie dostają się do niego zabrudzenia i zanieczyszczenia, które osadzają się w standardowych mydelniczkach podczas przechowywania mydeł, jak i nawet na samej kostce tuż po umyciu rąk. Zaletą płynnych mydeł jest zatem sterylność, łatwość przechowywania oraz aplikacji. Produkty są również niezwykle wydajne, ponieważ niewielka ilość wystarcza, by dokładnie umyć dłonie.

Mydła antybakteryjne w płynie – zalety

W naszym sklepie znajdziesz doskonałej jakości mydła antybakteryjne w płynie, które posiadają cenne właściwości. Przede wszystkim doskonale myją, usuwając plamy i zabrudzenia, a także bakterie, grzyby i wirusy. Niektóre produkty posiadają dodatkowo składniki nawilżające, dzięki czemu dodatkowo pielęgnują skórę dłoni. Tego typu produkty nie powodują wysuszania, nawet mimo częstego mycia rąk, i są idealne dla alergików. Aby użyć mydła, wystarczy na lekko wilgotnych dłoniach rozprowadzić niewielką ilość płynu i dokładnie rozetrzeć po ich wewnętrznej i zewnętrznej stronie, a następnie umyć wodą.

W ofercie posiadamy różnego rodzaju mydła antybakteryjne. Różnią się pojemnością, zastosowaniem, jak i opakowaniem. Posiadamy także mydła o przyjemnym zapachu, które długo utrzymują się na skórze. Dzięki temu mydło nie tylko skutecznie usuwa bakterie, ale również pozostawia miły zapach. Dostępne są mydła antybakteryjne białe, jak i kolorowe, które doskonale nadają się do stosowania przez dzieci. Różne barwy zachęcają do nauki mycia rąk oraz zachowania czystości, a ich skład zapewnia bezpieczeństwo delikatnej skórze najmłodszych użytkowników.

 

Przewiń do góry