Kule i pastylki do kąpieli

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Kule i pastylki do kąpieli

Wieczorna kąpiel to kluczowy moment dnia, gdyż pozwala odpocząć po licznych codziennych wyzwaniach i obowiązkach. Kule i pastylki do kąpieli przeznaczone są dla osób, pragnących delektować się chwilami w wannie i czerpać z niej jak najwięcej relaksu i przyjemności. Produkty rozpuszczają się w wodzie i uwalniają delikatne zapachy owocowe oraz kwiatowe, a dodatkowym efektem jest głębokie nawilżanie skóry.

Kule i pastylki do kąpieli – zalety

Korzystanie z kosmetyków do kąpieli wiąże się z doświadczaniem przyjemnych woni i poczucia otulającej gładkości na skórze. Kule i pastylki do wanny występują w różnych opcjach zapachowych, poczynając od energicznych owocowych, poprzez kojarzące się z kwiatami, aż do specjalnych rodzajów, takich jak np. kawowe. Preparaty produkowane są w formie wygodnej, okrągłej bryły, co ułatwia rozpuszczanie i sprzyja powstawaniu piany. Kolejną zaletą kosmetyku jest zabarwianie wody na kolorowo, co budzi ciekawe doznania i ubogaca kąpiel. Wspaniała, relaksująca woń i musująca konsystencja sprawiają, że zanurzenie się w ciepłą wodę z pastylką lub kulą staje się prawdziwą rozkoszą. Doskonale sprawdzą się jako wieczorne rozluźnienie i spokojny odpoczynek od trudów dnia.

Kule i pastylki do kąpieli – z czego się składają?

Umieszczenie niepozornej kuli lub pastylki w ciepłej wodzie prowadzi do uwolnienia odżywczych substancji zawartych w kosmetyku. W składzie znajdują się olejki i ekstrakty, działające kojąco na skórę i nadające jej elastyczność już od pierwszego użycia. Są to między innymi wyciągi z owoców, takich jak śliwki, mango, czy cytryny, ale też nawilżające masło shea i olejek migdałowy. Produkt równomiernie rozpuszcza się w wodzie, powodując, że cała powierzchnia ciała zostaje dogłębnie zanurzona w odżywiającej kąpieli. Witaminowa zawartość kuli sprawi, że skóra będzie nawilżona i jędrna, a wszystko to podczas przyjemnie relaksującej kąpieli. Dzięki cudownemu zapachowi oraz efektom wygładzającym skórę, używając kosmetyków do wanny w formie kul i pastylek można się poczuć jak w SPA.

Przewiń do góry