Płyny i kapsułki do płukania

Płyny i kapsułki do płukania

Płyny lub kapsułki do płukania to najprostsza metoda, by zmiękczyć pranie i nadać tkaninom delikatny, świeży zapach. Można je stosować wraz z proszkiem do prania lub używać oddzielnie w cyklu prania przeznaczonym wyłącznie do płukania tkanin. Najczęściej zmiękczacz do tkanin, określany zamiennie płynem do płukania, znajduje zastosowanie pod koniec całego cyklu prania. Nadaje ubraniom puszystości i miękkości, a także utrzymuje ich elastyczność. W zależności od składu może także zapobiegać elektryzowaniu włókien.

Płyny i kapsułki do płukania

Nowoczesną odmianą środków do płukania są wygodne i praktyczne kapsułki, które zawierają skoncentrowaną ilość składników zmiękczających w formie stałej. Niezależnie od wyglądu, środki chemiczne do płukania powodują, że tkanina staje się przyjemna w dotyku i miękka, dzięki czemu łatwiej się ją nosi i sprawia większy komfort. To również szczególnie ważne w przypadku osób ze skórą wrażliwą oraz małych dzieci. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór płynów oraz kapsułek do płukania, które różnią się nie tylko marką, składem, ale również zapachem i specyficznymi właściwościami. Oba produkty cieszą się ogromną wydajnością i skutecznością. Dodatkowo kapsułki oszczędzają czas i są bardzo wygodne w użyciu.

Używanie środków do płukania sprawia, że ubrania dłużej utrzymują świeżość i ładny zapach. Czasami zastępują perfumy, ponieważ ich woń jest tak intensywna. Zakup płynów, jak i kapsułek do płukania to również oszczędność pieniędzy, ponieważ oba produkty są niezwykle wydajne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty przeznaczonego do różnego rodzaju tkanin: delikatnych, kolorowych, białych, jak i ciekawe oraz standardowe kompozycje zapachowe. Najczęściej płyny i kapsułki zmiękczające stosowane są do prania bielizny i swetrów, ale coraz częściej również innych gatunków odzieży. Zwłaszcza tej, która ma bezpośredni kontakt ze skórą. Bardzo ważne jest dodawanie płynów lub kapsułek do płukania podczas prania ręczników frotte i szlafroków, by zachować ich miękkość i elastyczność.

 

Przewiń do góry