Akcesoria do prania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Akcesoria do prania

Dawno już minęły czasy prania ręcznego, dlatego dzisiaj z dużym entuzjazmem stosujemy pralki automatyczne. Aby jednak przedłużyć ich użyteczność i zadbać o ich sprawność, należy prawidłowo zadbać o ich konserwację. Przede wszystkim liczy się ich regularne czyszczenie, które pozwala utrzymać dobrą jakość sprzętu. W ten sposób nie niszczy też ubrań. W naszej ofercie proponujemy m.in. odkamieniacze, które posiadają odpowiednie właściwości, by przedłużyć trwałość pralki.

Akcesoria do prania – jakie wybrać?

Odkamieniacze do pralki to preparaty chemiczne, które pozwalają usunąć nagromadzony we wnętrzu pralki kamień. Niestety kamień osadza się przy każdym praniu, na co wpływ ma przede wszystkim twarda woda. Jego nadmiar nie tylko dewastuje urządzenie, ale wpływa również na jakość prania. Odkamieniacze dostępne są w różnych formach: praktycznych płynów, sypkich proszków, ale również specjalnych tabletek. Płynne odkamieniacze dolewane są do szuflady ze środkami piorącymi, natomiast tabletki umieszczane bezpośrednio w bębnie pralki.

Akcesoria do prania – dlaczego wybrać?

Systematyczne usuwanie kamienia oraz wykorzystywanie profesjonalnych środków zmiękczających wodę pozwala skutecznie konserwować pralkę i oszczędzić pieniądze na przyszłe wymiany elementów lub całego urządzenia. Doświadczenie pokazuje, że części, na których najczęściej osadza się kamień- filtr, bęben, grzałka- są zwykle bardzo kosztowne. Aby temu przeciwdziałać wystarczy stosować profesjonalny odkamieniacz, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Jego działanie jest bardzo szerokie, a zastosowanie niezwykle proste. Wystarczy wybrać ulubioną formę produktu i dodawać regularnie do prania. Dzięki temu odkamieniacz usuwa nie tylko nagromadzony brud i pozostawione po środkach piorących nierozpuszczone substancje, ale również gwarantuje skuteczną ochronę gumowych i metalowych elementów pralki. Odkamieniacz pozwala efektywnie użytkować pralkę przez długie lata, chroniąc jej mechanizm od środka. Jednocześnie wiele produktów posiada przyjemy zapach, który stanowi dodatkową wartość tego preparatu.

 

Przewiń do góry